Bestick WMF

Bestick WMF
Bestick WMF
Bestick WMF
Bestick WMF
Bestick WMF
Bestick WMF

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK, rostfritt, WMF, guldpläterad dekor, bestående av 8 matknivar, 8 matgafflar, 8 matskedar, 10 kaffeskedar, 5 moccaskedar samt 11 diverse delar, 2 fodral medföljer

Skador: bruksslitage

706887

2019-11-26