Salongsgrupp empirestil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, empire stil, 1900-talets första hälft, fanér i mahogny, detaljer i mässing, bestående av: soffa, 4 stolar samt bord med 2 lådor, soffans längd ca 145 cm
Märken, slitage
706894
2019-11-28