Salongsgrupp empirestil

Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SALONGSGRUPP, 6 dlr, empire stil, 1900-talets första hälft, fanér i mahogny, detaljer i mässing, bestående av: soffa, 4 stolar samt bord med 2 lådor, soffans längd ca 145 cm

Zustandsbeschreibung

Märken, slitage

706894

2019-11-28