Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, 1800/1900-tal, avtagbar övre del med spegel samt hylla, 3 fasta hyllplan, ådrad, höjd ca 160, samt 100x49 cm, nyckel finns,
Bruks och åldersrelaterat slitage
706902
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här