Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800/1900-tal, avtagbar övre del med spegel samt hylla, 3 fasta hyllplan, ådrad, höjd ca 160, samt 100x49 cm, nyckel finns,

Bruks och åldersrelaterat slitage

706902

2019-11-28