Fåtölj Pernilla 69
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj, modell Pernilla 69, stomme i formböjd bok, bärväv i kanvas och dyna i naturfärgat läder, brännmärkt Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 27 cm, bredd ca 85 cm, höjd ca 95 cm
Bruksslitage, läder med patina repor och fläckar, bakben med mindre skada/flisa av
706909
2019-12-10