Vitrinskåp riopalisander
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
VITRINSKÅP, 1960-tal, fanerat i riopalisander, oidentifierad formgivare, rektangulär form på benställning, en större och fem mindre lådor med svärtade handtag, glasade dörrar med bakliggande hyllplan, höjd ca 172, längd ca 100, djup ca 40 cm
Bruksslitag, repor, spricka
706948
2019-11-28