Vitrinskåp riopalisander

Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander
Vitrinskåp riopalisander

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

VITRINSKÅP, 1960-tal, fanerat i riopalisander, oidentifierad formgivare, rektangulär form på benställning, en större och fem mindre lådor med svärtade handtag, glasade dörrar med bakliggande hyllplan, höjd ca 172, längd ca 100, djup ca 40 cm

Bruksslitag, repor, spricka

706948

2019-11-28