Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BORDSPENDYL, brons, Frankrike, 1800-talets mitt, delvis förgylld, krönt av Napoleon, vitemaljerad urtavla, pendel och nyckel finns, höjd ca 45, längd ca 25 cm
Smärre slitage
706951
2019-12-10