Kauko Talpo oljemålning

Kauko Talpo oljemålning
Kauko Talpo oljemålning
Kauko Talpo oljemålning
Kauko Talpo oljemålning
Kauko Talpo oljemålning
Kauko Talpo oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAUKO TALPO (1902-1985): "The landscape by the river", signerad och daterad -36, olja på duk, 41x50,5 cm

706952

2019-11-28