Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AUGUST STRINDBERG, Samlade skrifter 55 band, 1-55, Bonniers 1912-1920, halvfranska skinnband, guldsnitt
Skador: Blekt band, slitage, skadade ryggar, ej kollationerade
706969
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här