Serveringsvagn 1900-tal

Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, funktionalism, 1940-tal, björk, på hjultrissor, löstagbar bricka, höjd 61, 70x44 cm

Hjultrissor med slitage.

706982

2019-11-26