Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SELMA LAGERLÖF, skrifter av Selma Lagerlöf, Bonniers 1937-1939, 12 volymer, helfranska band, guldsnitt
Skador: Bruksslitage, ej kollationerade
706986
2019-11-28