Sängbord ekfanér

Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1-par, 1960/70-tal, ekfanér, med uppsats, låda i sarg, underrede, höjd ca 63-45, 35x50 cm

Slitage på faner.

707000

2019-11-26