Soffa samt fåtölj
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, 1900-tal, chesterfieldmodell, klädd i brunt skinn, soffans längd 200, sitthöjd 36-40 cm
Bruksslitage, ej sammanhörande, slitage, fläckar, knappar saknas, soffa med lagning
707013
2019-11-26