Soffa samt fåtölj

Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj
Soffa samt fåtölj

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1900-tal, chesterfieldmodell, klädd i brunt skinn, soffans längd 200, sitthöjd 36-40 cm

Bruksslitage, ej sammanhörande, slitage, fläckar, knappar saknas, soffa med lagning

707013

2019-11-26