Reprodux buffé

Reprodux buffé
Reprodux buffé
Reprodux buffé
Reprodux buffé
Reprodux buffé
Reprodux buffé
Reprodux buffé
Reprodux buffé

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, 1900-tal, England, Reprodux, fanérad med mahgony, höjd 87, 168, 42 cm

Bruksslitage, repor

707019

2019-11-26