Maximilian Neuböck oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MAXIMILIAN NEUBÖCK (1893-1960): ansikte mott blå fond, olja på pannå, signerad 44 x 56 cm.

Sedvanligt ytslitage.

707025

2019-12-07