Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 13 dlr, Rosjohn, England, 1900-tal, fanérat med mahogny, bestående av: 10 stolar, 2 karmstolar, matbord, bordets höjd 76, 175x120 , 3 iläggsskivor vardera 45 cm
Bruksslitage
707027
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här