Frackur 18 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CORTÉBERT, frackur, 18 k guld, 1930/40-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, subsekund, breguetspiral, innerboett i metall, boettnr: 1622769, cal: 624, diameter 46 mm, vikt ca 51 g, etui
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, urtavla med smärre avskav
707050
2019-11-26