Frackur 18 k guld

Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld
Frackur 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CORTÉBERT, frackur, 18 k guld, 1930/40-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, subsekund, breguetspiral, innerboett i metall, boettnr: 1622769, cal: 624, diameter 46 mm, vikt ca 51 g, etui

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, urtavla med smärre avskav

707050

2019-11-26