Kaffeskedar modell Olga

Kaffeskedar modell Olga
Kaffeskedar modell Olga
Kaffeskedar modell Olga
Kaffeskedar modell Olga
Kaffeskedar modell Olga
Kaffeskedar modell Olga

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st., silver, modell Olga, olika års- och tillverkarstämplar, etui

Bruksslitage

707057

2019-11-28