Pierre Forsell plunta

Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta
Pierre Forsell plunta

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

PIERRE FORSELL, plunta, Skultuna, förgylld mässing, stämplad Skultuna 1607 samt signerad, höjd ca 18 cm

Bruksslitage

707076

2019-11-28