Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

FOTOGENLAMPA, väggupphängd, omkring sekelskiftet 1800 /1900, Sverige, mässing, brännarglas, flamskydd, höjd med glas ca 49 cm

Slitage. Skruvar i påse medföljer.- Brännarglas med smärre nagg i mynning

707079

2019-11-26