Skulptur orientalisk 1900-tal
2019-11-30
707087
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, orientalisk, patinerad och guldfärgad metall, höjd ca 60 cm
Slitage