Väggspegel Luxus

Väggspegel Luxus
Väggspegel Luxus
Väggspegel Luxus
Väggspegel Luxus
Väggspegel Luxus
Väggspegel Luxus

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, väggspegel, Luxus , 1960-tal, ek, ca 46x46 cm

Ytskador

707091

2019-11-26