"Kiddush Cup"

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

GLAS, "Kiddush Cup", möjligen Murano, glas, delvis förgyllt, höjd 13 cm

Obetydligt slitage

707125

2019-12-06