Lockask jugend Aluminia

Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia
Lockask jugend Aluminia

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKASK, jugend, Aluminia, flintgods, daterad (588/533) 1908, målad dekor, lockknop i form av sittande faun, signerad, höjd ca 16, diameter 16 cm

Krackelerad

707154

2019-11-26