Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, "Spirallampan", golvlampa, Svenskt Tenn, modell 1838 formgiven 1934, blankpolerad mässing med böjbar arm,
Repor, mindre bucklor
707158
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här