Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fot med skuren dekor, skiva med intarsia dekor, höjd ca 68, 84x114 cm

Slitage, faneraskador

707172

2019-11-26