Certina Argonaut 285 herrarmbandsur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CERTINA, armbandsur, Argonaut 285, guldpläterad, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 919.1285.25, cal 919-1, fixoflexarmband, diameter 35,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage
707210
2019-11-26