Mikael Persbrandt färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): I badkaret, signerad Mikael Persbrandt, HC IV/X, färglitografi, bladmått ca 61x87 cm

707213

2019-11-26