Tom Krestensen oljemålning

Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TOM KRESTESEN (född 1927): Komposiotion, signerad Tom Krestensen, otydligt daterad, olja på pannå, ca 56x49 cm

Kuntoraportti

707214

Päivämäärä:

2019-11-26