Tom Krestensen oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TOM KRESTESEN (född 1927): Komposiotion, signerad Tom Krestensen, otydligt daterad, olja på pannå, ca 56x49 cm
Kuntoraportti
707214
Päivämäärä:
2019-11-26