Soffbord design Kari Asikainen

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KARI ASIKAINEN, soffbord, 1900-talets andra hälft, Artek, björk, skiva i vitt laminat, höjd ca 54, 80x80 cm

Bruksslitage, smärre repor och avslag

707225

2019-11-28