Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KARI ASIKAINEN, soffbord, 1900-talets andra hälft, Artek, björk, skiva i vitt laminat, höjd ca 54, 80x80 cm
Bruksslitage, smärre repor och avslag
707225
2019-11-28