Carl Eneas Sjöstrand skulptur

Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur
Carl Eneas Sjöstrand skulptur

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

CARL ENEAS SJÖSTRAND (1828-1906) "Kyllikki", signerad samt daterad München 1858, bronsskulptur, längd 27 cm

707246

2019-12-04