Lampbord med lådor

Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor
Lampbord med lådor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD/SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XI stil, 2 lådor vardera, intarsiadekor, höjd ca 66, 46x27 cm

Bruksslitage

707247

2019-11-27