Bronsskulptur Raymondo

Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo
Bronsskulptur Raymondo

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, brons, kvinnokomposition, på marmorsockel, signerad Raymondo, höjd inkl. sockel ca 34,5 cm

707248

2019-11-29