Bronsskulptur Raymondo
2019-11-29
707248
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, brons, kvinnokomposition, på marmorsockel, signerad Raymondo, höjd inkl. sockel ca 34,5 cm