Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
MOGENS BALLE (Danmark, 1921-1988): "Afrejsen", komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 13/260, daterad 1966, bildyta 65x47 cm
Ej examinerad ur ram
707252
2019-11-29