Mogens Balle färglitografi

Mogens Balle färglitografi
Mogens Balle färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

MOGENS BALLE (Danmark, 1921-1988): "Afrejsen", komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 13/260, daterad 1966, bildyta 65x47 cm

Ej examinerad ur ram

707252

2019-11-29