Marc Chagall "Le coq rouge"

Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985) "Le coq rouge", färglitografi, 1952, ej signerad, bildmått ca 37x47 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad, mindre fuktskada längst ner till höger

707262

2019-11-29