Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985) "Le coq rouge", färglitografi, 1952, ej signerad, bildmått ca 37x47 cm
Ej examinerad ur ram, smärre gulnad, mindre fuktskada längst ner till höger
707262
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här