Olof Hellström oljemålning

Olof Hellström oljemålning
Olof Hellström oljemålning
Olof Hellström oljemålning
Olof Hellström oljemålning
Olof Hellström oljemålning
Olof Hellström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLOF HELLSTRÖM (1923-2017), Abstrakt komposition, signerad, olja på pannå, ca 38x48 cm

Kuntoraportti

707283

Päivämäärä:

2019-11-29