Olof Hellström oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLOF HELLSTRÖM (1923-2017), Abstrakt komposition, signerad, olja på pannå, ca 38x48 cm
Kuntoraportti
707283
Päivämäärä:
2019-11-29