Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, lackerad och kromad metall, märkt "Belid", vridbar arm, vinklad höjd ca 135 cm
Skador: Bruksslitage
Bruksspår, funktionen garanteras ej
707291
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här