Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, lackerad och kromad metall, märkt "Belid", vridbar arm, vinklad höjd ca 135 cm
Skador: Bruksslitage

Bruksspår, funktionen garanteras ej

707291

2019-11-29