Spegel kolonialstil

Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil
Spegel kolonialstil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, kolonialstil, stomme i trä i bambuimitation, rotting, med tre hyllplan, 98x67 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

707297

2019-11-29