Cakestand

Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAKESTAND, 1900-tal, England, mahogny, i tre våningar, hopfällbart, höjd 94, diameter 28 cm

Bruksslitage

707302

2019-11-29