Bengt Lindström färglitografier
2019-11-27
707305
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade med dedikationer, färglitografier, ca 30x22 cm vardera