Snusdosor silver

Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSDOSOR, 4 st, silver, 1900-talets början, delvis graverad dekor, längd 5,5-8,5 cm, vikt 282 g

Slitage skador och mindre bucklor, en med spricka

707329

2019-11-27