Bengt Lindström färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade med dedikationer, färglitografier, ca 27x22, 27x24 resp. 29x22 cm

Gulnade blad

707330

2019-11-27