Bengt Lindström färglirografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) Figurkompositioner, signerade med dedikationer, numrerad 236/300 resp. EA, färglitografier, ca 22x29 resp. 29x22

707333

2019-11-27