Kopparföremål 18/1900-tal

Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPPAR, 13 dlr, 18/1900-tal, längder ca 9-62 cm

Slitage, bucklor

707347

2019-11-30