Windsorstolar

Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, Windsormodell, stomme i ek, svarvade ben, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

707349

2019-11-28