Buddha Kina 1900-tal

Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal
Buddha Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, Kina, 1900-talets första hälft, porslin, svag märkning i undertill, höjd ca 25 cm

Mindre nagg

707355

2019-11-30