Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, mässing, Hemi Klot, 2 ljuskällor med runda kupor, justerbara ljuskällor, höjd ca 125 cm
Bruksslitage, repor, en lampa i en annan nyans, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
707359
2019-11-29