Golvlampa Hemi Klot

Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, mässing, Hemi Klot, 2 ljuskällor med runda kupor, justerbara ljuskällor, höjd ca 125 cm

Bruksslitage, repor, en lampa i en annan nyans, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

707359

2019-11-29