Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, sent 1800-tal, betsad ek, svarvade kopplade ben på hjultrissor, längd 110 cm, bredd 103 cm, höjd 70 cm

Bruksslitage, repor, spickor.

707361

2019-11-27