Brasställ 1900-talet
2019-11-29
707366
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRASSTÄLL, 1900-tal, 5 delar, kopparfärgat smide, höjd 74 cm
Smärre ytslitage, repor